0274 202 02 02 / 1221
Özel Kütahya Parkhayat Hastanesi - 100. Yıl Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 26 - Merkez/Kütahya

PERIANAL HASTALIKLAR

UNUTMAYIN
DERDİNİ SÖYLEMEYEN, DERMAN BULAMAZ

UTANMAYIN
GİZLİ DERT, İÇİNİZDE SIR OLARAK KALMASIN

Anal bölge hastalıkları, toplumdaki utanma duygusu nedeniyle çoğu kez ihmal edilen ve bundan ötürü süregen hale gelen ve hastaların komplike olmuş  halde başvurmasına neden olan hastalıklardır.

Devamını Oku

Bu hastalık gurubunda, halk arasında Basur olarak bilinen HEMOROİDAL HASTALIK, PERİANAL APSE, PERİANAL FİSTÜL VE MAKAT ÇATLAĞI (ANAL FİSSUR)  gibi çeşitli hastalıklar yer alır.

 

 

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Sitedeki bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı değildir. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler hastane ortamında uygulanmaktadır. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. © 2019 Op. Dr. Tahir Atun - Her hakkı saklıdır
Whatsapp Soru Sor